از من بپرس

تجربيات من : معجزه سود مركب

در صورتي كه شما ماهيانه ۲۰۰ هزار تومان را در حسابي با سود ساليانه ۱۸ درصد بگذاريد و البته سود آن را برداشت نكنيد، پس از سي سال در حدود سه ميليارد تومان سرمايه خواهيد داشت، بدون هيج زحمتي.

اين معجزه ي سود مركب است. اين اصلي است كه ثروتمندان به كار مي گيرند تا ريالهاي آنها شروع به زاد و ولد مضاعف كنند. مجموع پولي كه شما در اين سي سال كنار گذاشته ايد ۷۲ ميليون تومان است اما اين معجزه ي رياضي آن را به حدود سه ميليارد تومان تبديل كرده است.

نكته ي مهمي كه در اين معجزه نهفته است گرفتن سود سود و سود سود سود است و بس. اين اصل بايد نقش اول را در زندگي مالي شما بازي كند. اين اصل به شما معجزه ي صبر، داشتن چشم انداز بلند مدت و پس انداز را مي آموزاند و به تنهايي مي تواند شما را ميلياردر كند.

تمرين: يك فايل اكسل ايجاد كرده و با تغيير دادن ميزان پس انداز ماهيانه و سود مورد انتظار خود، حساب كنيد كه چه زماني به يك ميليارد تومان مي رسيد.

يكي از نمونه هاي عالي از معجزه ي سود مركب، بيمه هاي عمر است كه در اين مطلب راجع به آن نوشته ام. به يكي از نماينده هاي بيمه عمر مراجعه كرده و از آنها بخواهيد كه با توجه به اقساط ماهيانه و يا ساليانه اي كه مي توانيد بپردازيد، افزايش سرمايه شما را حساب كنند.

شما چه طرحي براي پس انداز داريد؟ طرحي نداريد؟ يك بار ديگر مطلب بالا را بخوانيد و

 يك: زودتر شروع كنيد و دو: بلند مدت فكر كنيد.

 به وبسايت زير مراجعه كنيد و به راحتي هم پول خود را چند برابر كنيد و هم از مزاياي ديگش استفاده كنيد

www.iran-insurance.org

09198060207

88249752


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1395/7/26 ساعت: ۲۳ توسط:iraninsuranceorg :